Najnowsze wpisy, strona 3


Kiedy należałoby zdecydować się na druk...
Autor: blog-jakich-malo
Tagi: druk   druk offsetowy   druk cyfrowy  
07 kwietnia 2017, 08:51Na początek należy odpowiedzieć sobie na pytanie: jaką ilość kopii potrzebujemy? W przypadku, gdy jest to niewielki nakład to dobra podstawa do wyboru właśnie druku cyfrowego, który w większości drukarni możliwy jest już od jednej sztuki. Należałoby dodać, że w takim zleceniu okres realizacji jest bardzo szybki. Największą wadą druku cyfrowego jest koszt, dlatego właśnie przy średnich i dużych nakładach lepiej sprawdzi się druk offsetowy. Podsumowując, gdzie więc rozwiązanie to znajdzie zastosowanie? Na pewno w ulotkach, wizytówkach czy innych folderach reklamowych.

Druk cyfrowy Wrocław mieści oferta drukarni Green Press, która przyczyniła się do powstania wpisu.

Zdjęcia reklamowe - przewaga nad konkurencją...
Autor: blog-jakich-malo
Tagi: zdjęcia reklamowe   fotografia reklamowa  
30 marca 2017, 11:01

Jeżeli zajmujemy się handlem jakichś drobnych przedmiotów, na przykład gadżetów, zabawek, biżuterii, artykułów dekoracyjnych czy prezentowych i prowadzimy tenże handel przez Internet, to bardzo ważne jest to, żeby wyprzedawane przez nas artykuły bardzo dobrze prezentowały się na naszej stronie internetowej. Od tego przecież zależy powodzenie w sprzedaży, potencjalny konsument ma kontakt z przedmiotem wyłącznie na zdjęciu i od jakości tego zdjęcia zależy, czy zdecyduje się za zakup. W związku z tym też dobra fotografia produktowa jest tak ważna, przedmiot musi być właściwie wyeksponowany, oświetlony, sfotografowany w zbliżeniu i pod odpowiednim kontem, a ponadto zdjęcie musi być komputerowo wyretuszowane z wszelkich niedokładności.

Wpis sponsorowany. MarszalPRO zdjęcia reklamowe Warszawa zaprasza na swoją stronę w celu zapoznania się z ofertą.

Ogrodzenia z paneli - czy to dobre rozwiązanie?...
Autor: blog-jakich-malo
Tagi: ogrodzenia   ogrodzenia z paneli   brama ogrodzeniowa  
22 lutego 2017, 10:59

Kiedy postawimy sobie dom w nowym miejscu, najczęściej otaczamy go rozmaitego typu ogrodzeniem. Możliwości w tej dziedzinie mamy ogromnie wiele, na pewno któraś z nich powinna przypaść nam do gustu.

Najprostszym, używanym od bardzo dawna ogrodzeniem są drewniane sztachety i płoty z drewna. Jeśli są wykonane z dobrej jakości materiałów, przyciągają uwagę niejednego przechodnia, jednak trzeba uważnie i regularnie dokonywać ich konserwacji.

Modne ostatnio stało się stawianie ogrodzenia z paneli ogrodzeniowych. Są to płoty w całości wykonane ze stali, pokryte powłoką antykorozyjną. Panele ogrodzeniowe są wybierane przez wiele osób jako pierwsze ogrodzenie ich dobytku, ze względu na ich nieduży koszt i prostotę zainstalowania na obejściu. Jednakże, często są one wymieniane z biegiem lat na mocniejsze, bardziej trwałe i zasłaniające więcej płoty, na przykład takie umacniane za pomocą cementu.

Wpis powstał przy współpracy z serwisem Ogradzamy.pl, gdzie znajdziecie więcej interesujących informacji na temat ogrodzeń.

Blacharz - przestań jeździć nieestetycznym...
Autor: blog-jakich-malo
Tagi: blacharz   lakiernik   blacharstwo   lakiernictwo  
26 stycznia 2017, 12:55

Żyjemy w coraz większym pędzie i stajemy się coraz bardziej rozkojarzeni. Masa spraw do załatwienia przytłacza nas co dnia i ciężko nam się zupełnie skupić na otoczeniu.

Niestety dotyczy to także sytuacji kiedy siadamy za kierownicą samochodu i po uruchomieniu nawigacji wydaje nam się, że aplikacja komputerowa czy satelitarna wykona za nas część pracy. Często zdarza się jednak tak, że zanim zdążymy wyjechać z parkingu rozlega się głuchy metaliczny dźwięk a po ciele rozchodzi gorąca fala adrenaliny. Po szybkiej ocenie okazuje się, że na naszym ukochanym samochodzie znajduje się okropne wgniecenie lub zarysowanie.

Nikt nie chce jednak jeździć nieestetycznym samochodem dlatego wybieramy się do warsztatu, który oferuje blacharstwo powypadkowe lub blacharstwo renowacyjne. Po odebraniu auta możemy znowu cieszyć się jazdą w lśniącym lakierem pojeździe bez skaz.

Czasem usługi takie są bezcenne w sytuacjach po wypadkach komunikacyjnych czy kolizjach w ruchu drogowym, ponieważ zdarza się, że inni kierowcy uszkadzają nasz pojazd, jeżdżąc ze zbyt dużą prędkością, brawurą lub po prostu bez doświadczenia.

Scentrum - blacharz Wrocław - to firma która pomogła w realizacji wpisu. Zachęcam do sprawdzenia ich oferty.

Na czym polega DTP?
Autor: blog-jakich-malo
Tagi: druk   drukarnia   dtp   desktop publishing  
12 stycznia 2017, 09:56

Na czym polega DTP? Desktop Publishing, czyli w skrócie DTP, jest to ogół czynności, które są powiązane z przygotowaniem materiałów na komputerze, czyli ogólnie mówiąc, jest to komputerowe przygotowanie do druku.

Jako przygotowanie do druku oznacza to nie tylko fazę projektowania, ale również koordynowanie pracą grupową, a nawet sterowanie urządzeniami, które są używane w tym procesie, czyli na przykład maszynami drukarskimi. Dostępne są różne oprogramowania do składu DTP, jak Scribus, QuarkXpress, InDesign, czy FrameMarket. Publikacjami, które są wydawane poprzez DTP, są książki, czasopisma, dokumenty, druki informacyjne, oraz opakowania. Słowem - współczesny świat nie miałby racji bytu bez DTP, bo osoby lubiące czytać książki nie mogłyby tego robić, bez ulotek informacyjnych chociażby nie moglibyśmy się dowiedzieć o przyciągających promocjach w sklepach, a artykuły bez opakowań uległyby zniszczeniu. A zniszczony towar nie dostarcza żadnej przyjemności z jego kupna.

Bez nowoczesnej technologii dzisiejsze życie byłoby bardzo trudne, wobec tego każda ludzka praca jest niezbędna, aby móc wyprodukować towar najwyższej jakości i którego kupno niosłoby za sobą korzyści dla kupującego. Dlatego jednym z wielu czynników, które mają wpływ na najwyższą jakość artykułów i usług, jest właśnie Desktop Publishing.

Przy realizacji wpisu swój wkład miała drukarnia Green Press mieszcząca w swojej ofercie DTP Wrocław. Zachęcam do sprawdzenia!